На Вінниччині льотну майстерність вдосконалюють штатні екіпажі авіаційної бригади та харківські курсантиГоловна   >   Новини   >   На Вінниччині льотну майстерність вдосконалюють штатні екіпажі авіаційної бригади та харківські курсанти

 Липень 6, 2017

На Вінниччині, у бригаді транспортної авіації Повітряних Сил Збройних Сил України, пройшли чергові льотні зміни. Впродовж двох днів екіпажі авіаційної та вертолітної ескадрилій на літаках Ан-26 та вертольотах Мі-8 вдосконалювали льотний вишкіл. Крім цього, до навчальних польотів залучались курсанти Харківського національного університету Повітряних Сил.

Польоти проходили у простих метеоумовах вдень та вночі. Екіпажі авіаційної ескадрильї відновлювали навички техніки пілотування і навігації, виконували різні вправи відповідно до курсу бойової підготовки. Водночас льотчики вертолітної ескадрильї виконували перевірки за видами льотної підготовки, контрольні вправи для отримання допусків, зокрема до польотів на гранично малих висотах.

— У кожного льотчика — своя програма підготовки та польотні завдання різної складності, — говорить командира бригади полковник Олег Нечипурук. — Зумовлено це вже досягнутим рівнем підготовки, і кожну льотну зміну ми плануємо так, щоб рівень льотного вишколу наших екіпажів зростав. Значну увагу під час проведених льотних змін ми також приділяли нашій молоді — курсантам Харківського національного університету Повітряних Сил, які проходять стажування у нашій бригаді. Зокрема, курсанти-штурмани літака Ан-26 виконували свої програми підготовки в районі аеродрому та польоти по визначеному маршруту. У свою чергу, курсанти-вертолітники навчалися виконувати «зависання» у повітрі та політ по колу.

Даючи оцінку навчальним польотам, полковник Олег Нечипурук зазначає, що впродовж проведених льотних змін як штатні екіпажі ескадрилій, так і курсанти-стажери отримали хорошу практику, підвищили свій професійний рівень підготовки, успішно виконали усі поставлені польотні завдання.

Facebook

Twitter

Google+

Схожi записи:

Майже кожен п’ятий контрактник Донбасу -…

На Київщині дітей привітав військовий Ді…

ДАП: цитадель нескорених

Минулої доби зафіксовано п’ять випадків …

А поделиться?