На суд Кернеса не з’явилися свідкиУ справі Геннадія Кернеса мали допитати свідків обвинувачення і захисту, та жоден викликаний до суду не з’явився.

Геннадія Кернеса та його охоронців досі судять. Їх звинувачують у тортурах двох активістів харківського Євромайдану взимку 2014-го року.

У сторони обвинувачення лишилося кілька свідків, які ухиляються від суду. На засіданні їх знову не було. Не з’явилися і свідки захисту. Щодо цього адвокатеса Кернеса Лідія Ізовітова надала клопотання.

«Зазначені свідки — це слідчі Генеральної прокуратури та Головного слідчого управління Міністерства внутрішніх справ. Тому прохаємо суд їх виклику як свідків», — зазначила Лідія Ізовітова.

Прокурор підсумував.

«Оскільки в нас немає кого допитувати, то звісно, ми не можемо продовжувати засідання. Немає можливості чинити будь-яких дій без свідків», — стверджує обвинувач Олександр Ганілов.

Суддя погодився та задовольнив клопотання. Представниця Кернеса пояснила, чому не з’явилися свідки захисту — вони мають отримувати повістки за три дні до судового розгляду.

«Часу пройшло дуже мало і вони, думаємо, повістки не отримали. Ба більше, є інформація, що частина з них звільнилася із прокуратури», — повідомила Лідія Ізовітова.

Свідків знову мають викликати на чергове судове засідання, що відбудеться вже за тиждень.

Діана Лагута, Максим Страшко,Юрій Поденко, Poltavske.TV

А поделиться?