«На схід треба їхати». Сергій Жадан знайшов спосіб змусити владу лагодити дорогиPeople Also Read
В Україні вже 306 тисяч ветеранів АТОЗал ВР переобладнають майже за 7 млн гривень

Літературно-музичний фестиваль «Дорога на Схід», який пройде 18-19 серпня в місті Ізюм та селі Іванівка на Харківщині, оголосив повну програму заходів.

Повідомляє Рeople.in.ua з посиланням на cultprostir.ua.

За словами організаторів, Ізюмщину асоціюють з козацьким бароко, половецькиими кам’яними бабами, мальовничими лісами і крейдяними горами. Вони ставлять за мету перетворити цей регіон на один із центрів сучасного фестивального руху.

«Дорога на Схід», як ми жартуємо, це дорога, якої немає, – говорить ініціатор фестивалю, письменник Сергій Жадан. – Всі траси на Донбас у жахливому стані. Але от з того часу як ми почали займатися фестивалем в Ізюмі, дорогу в той бік почали лагодити. Так що хочете добрі дороги – робіть фестивалі. І місто, і люди починають змінюватися. Не всі, але багато хто. Якщо туди регулярно їздити, як ми це робимо, з нашим благодійним фондом, то бачиш ці зміни. І саме вони будуть вирішальними для долі країни. Тому на Схід треба їхати. Треба відкривати свою країну для себе».

Події фестивалю «Дорога на Схід» проходитимуть на чотирьох сценах: одна з них розташується на Фазенді «Виноград» в селі Іванівка, де 18 серпня відбудеться пре-паті, а інші три – в самому місті Ізюм. Хедлайнерами «Дороги на Схід» стануть Юрій Андрухович і агенція «АртПоле» з виставою «Альберт, або Найвища форма страти», а також гурти «Тартак», «Жадан і собаки», «ШАNА» і «The ВЙО». Також у фестивалі візьмуть участь музиканти й поети з Харківщини та прифронтових територій. Серед них – рок-гурти «Ізобарра Тор» (Сватове), «Смолова галерея» (Слов’янськ) і етно-колектив «Заграйярочка» (Волноваха).

Доїхати до локації фестивалю можна приміськими потягами, рейсовими автобусами або додатковими автобусами зі станції №6 «Заводська» (станція метро «Індустріальна»). Також організатори подбали про розміщення відвідувачів: переночувати можна буде в кемпінгах на Фазенді «Виноград» та в самому Ізюмі, неподалік від головної сцени. Розміщення безкоштовне, але спальники і намети необхідно мати свої.

Реклама

А поделиться?