На площади Свободы — дерево под зонтиками3 ноября 2017, 16:59

 

Жовті й жовтогарячі. Вони додали яскравих фарб дереву, що вже скинуло листя. У самому центрі Харкова з’явилася нова і незвичайна інсталяція з парасольок. Близько семи десятків їх було закріплено на гілках дерева.

Андрій Дронь заступник директора СКП «Харківзеленбуд»

Для того, чтобы люди улыбнулись, именно харьковчане, чтобы им поднять настроение сделали вот такую инсталяцию. А почему именно здесь, потому что это дерево растёт на пересечении улиц, площади и она видна с многих точек. И сверху с Сумской и с Иванова, и с площади — её сразу заметно, бросается в глаза и люди идут и просто улыбаются.

І посмішки і гарний настрій був. Інсталяція була помічена городянами, які незвазаючи на дощову погоду, зупинялися на кілька хвилин аби зробити фото дерева у парасольках. Кажуть, ця краса і справді додає позитиву у сіру та дощову погоду. 

Анастасія

Ну конечно намного добавляет, потому что всё такое серое, мрачное, а тут такие позитивные зонты и наш туда тоже можно, тоже подойдёт. 

Ірина

Класно, позитивно, що посеред сірого таке щось жовтеньке, яскраве. Я сама не з Харкова і мені все дуже подобається, тим, що у вас чисто, все оригінально, є місце, де можна сфотографуватися, я дуже багато бачила постів. Ну дуже добре. Це взагалі щось незвичайне, вражає креативність і робота цих людей, хто створюють це. 

Ігор

Классно сделали! Нет вопросов. Низкий поклон тем, кто это придумал. Очень хорошее, на сердце такая тёплая волна раз и всё. Это красиво, нет вопросов!

Володимир

Создаётся такой контраст, знаете, на фоне такой погоды и глядя на вот такие приятные мелочи — душа радуется!

Тетяна

Я очень рада за город, мне очень нравится Харьков. Я вот, искренне, люблю Харьков! Ну классно, да! Красиво!

Радувати око городян та гостей Харкова дерево з парасольками ще буде щонайманше до грудня. Але все залежть від погодніх умов, кажуть комунальники, коли у місто прийде зима, інсталяцію розберуть. А дерево, можливо, як і всю площу прикрасять до новорічних свят.

А поделиться?