На Північній Салтівці відкрили нову тролейбусну лінію (відео)Відтепер 47 маршрут курсуватиме від станції метро “Героїв праці” до розворотного кола на вулиці Наталії Ужвій.

Василиса Степаненко, кореспондентка

Нова тролейбусна лінія з’єднує станцію метро “Героїв Праці” та розворотне коло на вулиці Наталії Ужвій. Довжина маршруту – майже чотири кілометри, що включає 8 зупиночних пунктів. Будівництво обійшлося у 190 мільйонів гривень.

Пенсіонерка Валентина Олейник щодня їздить до онуків на громадському транспорті. Розповідає: не завжди в маршрутці почуває себе комфортно.

Валентина Олейник, пенсіонерка

В маршрутке вечно недовольны нами, что мы пенсионеры садимся. Я сегодня очень обрадовалась когда увидела тролейбус. Проехалась с комфортом и мне кажется даже быстрее, чем на маршрутке.

Орієнтовний час поїздки на новому маршруті – 17 хвилин, інтервал руху у години пік – 5, а в інший час – 7 хвилин. Курсує 7 тролейбусів. Вони пристосовані для людей з інвалідністю. Мають 34 сидячих та 56 стоячих місць.

Руслан, водій тролейбусу

Легко, хорошо. Дорога хорошая, сеть хорошая, всё отлично.

Як розповів мер Геннадій Кернес, працюватиме маршрут з півшостої ранку до півночі. Відкриттю тролейбусної лінії передувало будівництво тягової підстанції та прокладка майже 4 кілометрів кабельних мереж та контактної мережі протяжністю 8 кілометрів.

Геннадій Кернес, Харківський міський голова

Мы обновим троллейбусный парк где-то на 100 с чем-то троллейбусов. Сейчас мы купили троллейбусы не “гармошки”, а вот второй заход покупки будут “гармошки”.

Геннадій Кернес зазначив, що у планах відкрити нові напрямки в селища Жихар і П’ятихатки. Крім того, міський голова повідомив, що зараз прораховують можливість пустити тролейбус від станції метро «Героїв Праці» до вулиці Дружби Народів.