На крупном харьковском рынке проходят обыски — люди недовольныПрикордонники спільно з поліцією проводять обшуки на ринку «Барабашово». Про це «Коментарі. Харків »розповіла — начальник сектора з питань взаємодії із засобами масової інформації Східного регіонального управління Держприкордонслужби Оксана Іванець.

Вона додала, що є підозра про торгівлю контрабандою. Співробітники ДПСУ перевіряють одну з торгових точок, в якої продають хутро.

«Це магазин хутряних виробів. Можливо там є контрабандний товар і зараз проводяться слідчі дії. Разом з працівниками поліції », — розповіла Іванець.

На запитання кореспондента, чи беруть участь в операції представники фіскальної служби начальник сектора з питань взаємодії із засобами масової інформації Східного регіонального управління Держприкордонслужби відповіла, що не знає.

У свою чергу, в соцмережах з’явилися кілька відеозаписів з місця подій. На одній з них показаний модуль, оточений озброєними людьми в зеленому камуфляжі і балаклавах.

На другому відео жінка повідомляє, що опечатали два магазини і вже були зіткнення з їхніми господарями. Вона говорить про порушення конституційних прав підприємців ринку.

Нагадаємо, провідник поїзда «Харків-Москва» намагався вивезти за територію України 15 виробів з хутра лисиці і песця. Хутро знайшли прикордонники спільно з співробітниками державної фіскальної служби. 34-річний провідник заховав пакунки з хутром в конструкціях одного з вагонів в міжстельовому просторі. Він і виявився власником хутра. На нього склали протокол, товари вилучили.