На Харьковщине проверят действия военкома, подравшегося с учителем прямо в школе на глазах у детей (фото)Об этом говорится в сообщении облвоенкомата в соцсети:

ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАР ХАРКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ ПРИЗНАЧИВ СЛУЖБОВЕ РОЗСЛІДУВАННЯ ЗА ФАКТОМ КОНФЛІКТУ В БАРВІНКІВСЬКОМУ РАЙОННОМУ ВІЙСЬКОВОМУ КОМІСАРІАТІСьогодні, деякі інтернет засоби масової інформації поширили повідомлення про нібито конфлікт між співробітниками Барвінківського районного військового комісаріату та громадянином Петром Ткаченком.

Керівництво Харківського обласного військового комісаріату повідомляє, що на підставі рапорту військового комісара Барвінківського районного військового комісаріату підполковника Олександра Щиковського, поданого 10 листопада 2017 року, призначено службове розслідування, яке буде проведено об’єктивно, згідно чинного законодавства.

В ході розслідування буде дана об’єктивна оцінка діям співробітників Барвінківського РВК.

Термін закінчення розслідування – 25 листопада 2017 року.

Про результати службового розслідування буде повідомлено на офіційному сайті Харківського обласного військового комісаріату.

Напомним, ЧП случилось в городе Барвенково на Харьковщине. Посреди бела дня на глазах у взрослых и детей подрались местный военком Александр Щиковский и директор музыкальной школы Петр Ткаченко.

В полиции Барвенково рассказали: направление на экспертизу избитый директор музыкальной школы получил уже 10 ноября.

«Материал зарегистрирован, дело будут рассматривать», — отметил начальник следственного отдела Барвенковского райотдела Сергей Баранов.

А поделиться?