На Харьковщине набрали офицеров запаса. Их отравили на курсы повышения квалификации13 ноября 2017, 13:09

 

На Харківщині завершили набір офіцерів запасу. 41 військовослужбовця відправили на курси підвищення кваліфікації, потім їх розподілять до військових частин. Служитиме ця категорія 18 місяців.

Ось ці чоловіки та жінки — офіцери запасу. Їх призвали на службу. Тепер вони офіційно військовослужбовці. У кожного з них — своя історія. 

Максим Радушний офіцер запасу 

Нужно себя проверить и стране помочь, и кто-то же это все-таки должен делать. Должна быть ротация, чтобы одни отслужили, потом кто-то другой вернулся и дальше продолжил служить.

Марія Бурнишева змінила підбори та сукні на військовий одяг свідомо. Каже, у свій час отримала професію техніка-ремонтника з авіації, а реалізувати навички не вдалось.

Марія Бурнишева офіцер запасу 

Отец военнослужащий, дед военнослужащий и прадед военнослужащий, а в нашей семье две девочки, но мы продолжаем семейную традицию. К этому стремилась десять лет и вот появилась такая возможность.

Під час осіннього призову набрали всього сорок одного офіцера запасу. Це ті, які ще не служили, однак закінчили військові кафедри. Хто не хоче служити, переконують призвані, в армії не має бути.

Андрій Охрименко офіцер запасу

Должны быть морально готовы к этому, что да, я должен или я нужен кому-то, и могу что-то сделать.

Саме тому, в першу чергу, брали мотивованих. Спочатку вони поїдуть на підвищення кваліфікації, на сорок чотири дні. Потім вже безпосередньо у частини. 

Сергій Гірко офіцер мобілізаційного відділу Харківського обласного комісаріату 

В текущее время для Вооруженных сил необходимы, буду образно называть, танкисты, специалисты механизированных соединений, психологи, пожарные, специалисты ракетно-артилерийского вооружения и летного состава. Они будут служить на должностях в воинских частях не боевого состава или в боевых частях, но на должностях, которые не привлекаются в зону АТО.

А поделиться?