На Харківщину з Росії протягом року контрабандою завозили психотропи (ФОТО)У Харківській області прикордонники припинили діяльність каналу незаконного переміщення лікарських засобів через кордон

Depo.

Сьогодні 12:14

ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у Східному регіональному управлінні ДПСУ, ввечері 31 жовтня у пункті пропуску «Гоптівка» прикордонники припинили діяльність каналу незаконного переміщення з території Росії в Україну лікарських засобів, до складу яких входили психотропні та наркотичні речовини, заборонені в обігу на території країни.

За даними ДПСУ, правоохоронці документували переміщення контрабанди протягом року. Закупівля препаратів проходила за рецептами, які видавали російські лікарі за грошову винагороду. Реалізація ж в подальшому через інтернет-ресурси здійснювалась по всій території України.

До України препарати перевозили через російський кордон. У ДПСУ припускають, що цьому могли сприяти посадові особи Прикордонної служби ФСБ Росії, також за хабарі.

Так, під час чергової спроби перевезення психотропних препаратів в Україну з Росії на автомобілі Volkswagen, була затримана організатор каналу — громадянка України 1980 року народження, жителька Харкова.

Під час поглибленого огляду в особистих речах жінки та в транспортному засобі виявили 70 таблеток препарату «Редуксин» та 120 таблеток «Беллатамінал».

Співробітники фіскальної служби склали протокол про порушення митних правил. Після оформлення всіх необхідних документів, прикордонники передали знахідку разом з її власницею співробітникам СБУ.


Як повідомляв Depo.Харків, у аеропорту «Харків» турист зі Стамбулу хотів підкупити охоронців кордону.

А поделиться?