На Харківщину прибула делегація китайської провінції Хейлунцзян (відео)У Харкові пройшла зустріч керівництва облдержадміністрації та Народного уряду провінції Хейлунцзян Китайської Народної Республіки.

Делегація провінції Хейлунцзян та голова області Юлія Світлична обговорили план спільних дій щодо залучення китайських інвестицій та просування товарів нашого регіону на ринку КНР.

Не Юньлін, заступник голови Народного уряду провінції Хейлунцзян Последние годы предприятия, правительство, узы между нашими регионами очень быстро развиваются. ы должны наладить сотрудничество особенно в научной, образовательной сфере. 

Делегація спільно зі Світличною відвідали підприємства, виші та наукові установи Харківщини. Керівниця області зазначила, що зараз Китай посідає третє місце серед зовнішньоторговельних партнерів регіону.

Юлія Світлична, голова ХОДАУкріплюємо міжнародну співпрацю! Сьогодні делегація з провінції Хейлунцзян, великої провінції працює у Харкові. Ми маємо окрему угоду про співпрацю. І вже маємо результати. За 3 останні роки маємо плюс 25% зовнішньоторговельного обороту. І працюємо в таких галузях, як: торговельно-економічна, науково-технологічна, а також звичайно культурна та освітня сфера. Ми знаємо, що ми можемо запропонувати нашим партерам і це найголовніше. 

Під час візиту гості з Китаю розглянули проекти щодо застосування екотехнологій у житлово-комунальному господарстві, впровадження біотехнологій у рослинництві та сучасних засобів захисту ґрунтів. Також, делегація відвідала підприємство, що займається енергетичним машинобудуванням.