На Харківщині жінка ледь не втопилася в болоті через корову (ФОТО)У Валківському районі рятувальники витягли з болота людину та корову 

Depo.

Сьогодні 15:53

ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у ГУ ДСНС України в Харківській області, 26 вересня об 11:00 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що поблизу селища Ков’яги Валківського району в болоті, яке утворилось на місці колишнього місцевого ставку, застрягла корова та жінка, яка її пасла.

За даними рятувальників, жінка полізла до трясовини, щоб допомогти корові вибратись, але сама потрапила в пастку.

На момент прибуття рятувальників корову і людину засмоктало по шию.

«Застосування техніки в даній ситуації було неможливим через віддаленість місця події від твердого ґрунту, здатного витримати її вагу. Тому бійцям ДСНС довелось витягати 61-річну жінку з багнюки вручну за допомогою пожежного рукава. Потім вони розпочали операцію з визволення тварини. Спочатку її звільнили з мулу, потім проклали під нею пожежні рукави і за допомогою них також вручну витягли її на тверду поверхню», — розповіли в ДСНС.

Через деякий час врятована тварина встала на ноги і змогла далі пересуватись самостійно. Видимих ушкоджень вона не зазнала. Врятована жінка також травм не отримала.

В рятувальній операції брали участь четверо бійців ДСНС.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків

Реклама

А поделиться?