На Харківщині затримали топ-менеджера НовинськогоУ Харківській області затримали директора компанії ПрАТ «Укргазвидобуток» (УГВ), яка входить до Smart Energy нардепа Вадима Новинського, Вадима Мохова 

Depo.

Сьогодні 09:18

ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Smart Energy, затримали Мохова вчора, 5 жовтня.

За даними компанії, затримання відбулося на підставі ухвали суду, якому слідчий надав дані про те, що Мохов нібито переховується від органів досудового розслідування.

«На момент зачитування підозри (вдень 4 жовтня – Ред.) слідчий вже звернувся до Харківського районного суду з клопотанням про арешт Мохова. У свою чергу, директор УГВ, дізнавшись про відвідування офісу представниками правоохоронних органів, неодноразово телефонував слідчому і оперативним працівникам СБУ, які є членами слідчої оперативної групи, намагаючись з’ясувати порядок своїх подальших дій. Близько 18:00 відбулася розмова зі слідчим, який повідомив Мохову, що на даний час «у нього немає ніяких вказівок» щодо директора УГВ. Мохов домовився, що 5 жовтня він прибуде до міста Мерефа на зустріч зі слідчим. Щойно директор УГВ прибув до районного відділу поліції, його затримали, а вже потім офіційно оголосили про підозру», — сказано в повідомленні.

Мохов підозрюється у невиконанні вимог наказу Державної служби геології та надр України про призупинення дії спецдозволу на користування надрами в період з 28 липня по 10 серпня 2017 року.

Як повідомляв Depo.Харків , у серпні ГПУ провела обшуки на суднобудівних підприємствах в Херсоні та Миколаєві і в центральному офісі компанії «Смарт-холдинг» у Києві.

Нагадаємо, що «Смарт-холдинг» нардепа-мільярдера Вадима Навинського володіє 23,76% гірничо-металургійної групи «Метінвест», 95% акцій суднобудівного холдингу Smart Maritime Group, 99,97% акцій торгово-фінансової компанії ТОВ «Сантіс». Компанія також має великі активи в паливно-енергетичній галузі, девелопменті та аграрному секторі.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків

Реклама

А поделиться?