На Харківщині зафіксували перші порушення виборчого процесу в ОТГНа Харківщині в Малоданилівській селищній об’єднаній громаді зафіксовані друковані агітаційні матеріали без вихідних даних

Depo.

Сьогодні 09:13

ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у Харківському обласному осередку мережі «Опора», за фактом виявлення порушень спостерігачі звернулися до поліції.

Зокрема, друкований агітаційний матеріал кандидатки в депутати Оксани Сенчуріної Малоданилівської селищної ради по виборчому округу №11, висунутої ВО «Батьківщина», не містить належних вихідних даних. Крім цього, примірник агітації Оксани Сенчуріної не був поданий до Малоданилівської ТВК.

Також спостерігачі «Опори» зафіксували два білборди політичної партії «Наш Край» з надписом «Малоданилівська об’єднана громада – НАШ КРАЙ!». «Оскільки агітація політичної партії не містить належного маркування, то це порушує вимоги ч. 2 ст. 56 Закону України «Про місцеві вибори» та тягне за собою штраф (стаття 212-13 КУпАП)», — зазначили в «Опорі».

Окрім цього, у поштових скриньках мешканців громади розповсюджують листівки «Соціологічне опитування. Опитано 287 осіб», де представлено графік з результатами опитування серед шести кандидатів у депутати по виборчому окрузі №9. Згідно графіку, 47,3% отримав кандидат Бойник А.В. Матеріал не містить маркування, чим порушує вимоги ч. 2 ст. 53 Закону (засоби масової інформації, інформаційні агентства, інші суб’єкти у разі поширення результатів опитування громадської думки, пов’язаного з виборами, зобов’язані зазначати повну назву організації, що проводила опитування, замовників опитування, а також інші відомості, зазначені у частині першій цієї статті).

Довідка Depo.Харків. Центральна виборча комісія призначила перші місцеві вибори у 49 об’єднаних територіальних громадах на 24 грудня. 24 грудня перші вибори відбудуться у 5 міських, 15 селищних, 29 сільських ОТГ, а до складу цих громад увійшли 250 місцевих рад.

А поделиться?