На Харківщині зафіксовано шість випадків гострої кишкової інфекціїКИЇВ. 27 липня. УНН. З 24 липня по 25 липня поточного року в обласні інфекційні лікарні Харківської області було доставлено 6 осіб, серед яких 1 дитина. Вони скаржилися на підвищену температуру тіла, болі в животі і рідкі випорожнення. Про це повідомляє прес-служба Харківської обласної лабораторного центру МОЗ України, передає УНН. 

читайте також: Після отруєння на прикарпатті в лікарні опинилось 37 людей

Лікарі поставили всім постраждали попередній діагноз «гострий гастроентероколіт». П’ятеро хворих мають середню форму захворювання, а один — важку.

Під час епідеміологічного розслідування, співробітники Харківського обласного лабораторного центру з’ясували, що хворі з двох сімей, 22 липня відзначали день народження. Хворі вважають, що захворіли, оскільки їли домашню їжу.

На сьогоднішній день хворі продовжують лікування. Протиепідемічні заходи тривають.

Нагадаємо, днями, у туристично-відпочинковому комплексі  «Сяйво Карпат», що на Прикарпатті, отруїлося понад 30 відпочивальників. 

Також, вчора потруїлися діти у таборі на Львівщині.

На минулому тижні більше 30 дітей отруїлися у дитячому санаторії «Лазурний» Запорізької області. Як з’ясувалося, напередодні інциденту, співробітники Держпродспоживслужби п’ять разів перевіряли вказаний заклад на предмет дотримання санітарних умов.

«Сам санаторій, напередодні появи там дітей, чиновники Держпродспоживслужби перевіряли аж 5 (!) разів (у період з 22.06.2017 по 19.07.2017). І за висновками перевіряючих, заклад не був готовий до того, щоб приймати, а тим паче оздоровлювати там дітей.

Однак, як сталося так, що 19 липня у санаторії перебували аж 261 дитина? – ніхто пояснити мені так і не зміг.

…На фоні всіх цих констатацій і формального виконання контролерами своїх обов’язків виникають запитання: навіщо нам така Держпродспоживслужба, яка 5 разів перевіряє об’єкт, але після цього у ньому все одно труяться діти? І чи має за це відповідати найвище керівництво, яке, вочевидь, не цікавиться ефективністю роботи своїх підлеглих на місцях?», — прокоментував інцидент нардеп Сергій Тригубенко.

Додамо, що погіршення санітарно-епідемічної ситуації фахівці сьогодні фіксують по всій країні. Кількість випадків харчових отруєнь збільшилися практично в кожній області.

А поделиться?