На Харківщині з’явилися поліцейські-детективиШтатну структуру Головного управління Нацполіції в Харківській області змінили для більш ефективної роботи: збільшили кількість слідчих, працівників карного розшуку і дільничних офіцерів, а також створили відділ «детективів» з розслідування тяжких злочинів і відділ криміналістів в структурі слідчого управління. Про це розповів начальник «главку» Олег Бех під час розширеної наради 10 липня.

Працівники експериментального відділу детективів уже закінчили розслідування відносно громадянина Китаю і громадянина України, які організували потужний міжнародний канал торгівлі людьми і переправляли українок в КНР для використання їх в порнобізнесі. Учасникам групи загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 5 до 12 років.

Також детективи завершили розслідування кримінальної справи стосовно жителя Харкова, який поширював через Інтернет відеопродукцію, яка містить ознаки дитячого порно. Зловмисника чекає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 5 до 10 років.

Як повідомляли «Коментарі.Харків», Харківська область увійшла в число 8 регіонів, в яких Національна поліція реалізує пілотний проект «Поліцейські детективи».

А поделиться?