На Харківщині вогонь майже знищив історичну будівлю (ФОТО)Рятувальники гасять пожежу у колишній будівлі Старомерчицького технікуму ветеринарної медицини

Depo.

Сьогодні 13:20

ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Харків повідомили у ГУ ДСНС України в Харківській області.

За даними ДСНС, 15 квітня о 00:01 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу у триповерхові нежитловій будівлі колишнього Старомерчицького технікуму ветеринарної медицини, який ліквідований у 1997 році і з того часу будівля не експлуатувалася.

«Вона збудована 1776-1778 роках як Садиба Шидловських, входила до складу Палацево-паркового комплексу Старомерчицької пам’ятки культурної спадщини національного значення і розташована у провулку Театральному селища Старий Мерчик», — сказано в повідомленні.

На місце прибули чотири оперативних відділення на автоцистернах у складі 20 рятувальників.

По прибуттю було встановлено, що горить дах, перекриття та частина приміщень другого поверху будівлі на загальній площі приблизно 550 кв. м.

«Складність в ліквідації пожежі полягала у досить тривалому часі горіння (пожежу помітили не одразу), значному поширенні вогню та конструктивними особливостями об’єкту. Перекриття та перегородки у будівлі були дерев’яними, покрівля виконана з металевих листів по дерев’яним конструкціям, сходові марші також дерев’яні. По цим конструкціям вогонь поширювався дуже швидко. Крім того, там не існувало ані внутрішнього, ані зовнішнього протипожежного водогону», — сказано в повідомленні.

Рятувальники локалізували вогонь о 5:00. Перекриття та дах зруйнувались. Гасіння пожежі продовжується. Причина її виникнення встановлюється. Загиблих та травмованих не виявлено.


Як повідомляв Depo.Харків, у Немишлянському районі Харкова сталася пожежа у одному з приватних гаражів.

Більше новин Харкова читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

А поделиться?