На Харківщині викрили продавця, який споював підліткаУ Харківській області правоохоронці виявили факт продажу алкоголю неповнолітньому

Depo.

Сьогодні 10:02

ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у Балаклійському відділі поліції, 9 листопада правоохоронці провели рейд з профілактики та документування виявлених фактів продажу дітям алкогольних напоїв, пива та тютюнових виробів.

За даними поліції, під час відпрацювання в одному з місцевих магазинів правоохоронці виявили подібний факт – спиртні напої продали 16-річному хлопцеві.

Відносно продавця складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 2 ст. 156 (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями та тютюновими виробами особі, яка не досягла 18-річного віку) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Продавцю загрожує штраф від 510 до 1 700 гривень. Відносно власника магазину до органів фіскальної служби направлять подання про анулювання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та про застосування штрафу у розмірі 6 800 грн, або притягнення її до адміністративної відповідальності у разі відсутності такої ліцензії.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові внаслідок дорожньо-транспортної пригоди постраждала жінка.

А поделиться?