На Харківщині відбулася подія на яку люди чекали дванадцять роківСьогодні урочисто відкрито частину нового Букинського водогону в селі Оскіл. 12 років люди очікували на цю подію, і ось, нарешті, гроші знайдено та виділено, а будівництво завершено.

Повідомляє сайт ІЗЮМ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт РДА.

На захід прибули перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко, голова Ізюмської РДА Любов Шамрай, міський голова Ізюма Валерій Марченко, голова Ізюмської районної ради Сергій Дуванський, депутат Харківської облради Вісхан Ісламов, сільський голова Оскола Геннадій Загоруйко та інші керівники району, села та міста. Всі вони привітали жителів села із цією, мабуть, найважливішою за останні кілька років, подією, а осколяни віддячили керівництву святковою розважальною програмою, яка, звичайно, була присвячена саме воді, без якої, як відомо, неможливе життя, та напували гарячим чаєм всіх присутніх на святі. Воду з колонки, що була збудована в центрі села як символ нового водогону,було освячено молитвою отця Георгія, та до цього відбулося таке ж символічне перерізання стрічки керівниками, а після молитви Геннадій Миколайович, як представник всієї оскільської громади, дав старт роботі водогону, набравши перше відро води.

Із сьогоднішнього дня високоякісну воду з глибини 724 метри отримають осколяни. У найближчому майбутньому її отримуватимуть додатково 1500 домоволодінь із сіл Оскіл, Капитолівка та Діброва, але кількість підключень буде зростати з часом, бо підключати артезіанську воду почнуть й ті люди, в яких вона вже була, та за якістю і зручністю її отримання поступається новій. В Діброві, до речі, була настільки неякісна вода, що її неможна було вживати взагалі, тому влада роками забезпечувала людей питною водою в цистернах.

Загальна вартість проекту нової частини Букинського водогону складає 99 мільйонів гривень. Профінансовано його з Державного бюджету України. Наразі завершені роботи на суму 55 млн.грн. Це в свою чергу – частина цього проекту, яка дозволила подати воду в три вище названих села. Інша стадія його будівництва – це покращення умов водопостачання для жителів міста Ізюм (особливо – в районі Верхнього селища). Проект завдяки реформі децентралізації в Україні було замовлено спільними зусиллями керівництва Ізюмського району, міста та водоканалу.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)

А поделиться?