На Харківщині у дитячих таборах знайшли неякісну воду та страви

Август 9, 2018 10:56У Харкові фахівці перевірили якість води та страв у закладах оздоровлення та відпочинку дітей 

Про це Depo.Харків повідомили у «Харківському обласному лабораторному центрі».

За даними лабцентру, протягом другої оздоровчої зміни фахівці провели лабораторні та інструментальні дослідження у 20 закладах оздоровлення та відпочинку дітей.

Загалом з початку підготовчого періоду та оздоровчої кампанії спеціалісти 513 разів відвідували заклади оздоровлення та відпочинку дітей, з них 97 — комісійно, разом із представниками районних та міських відділів освіти. За результатами лабораторних досліджень в 73 закладах (14,2%) виявлені відхилення від нормативних вимог.

Так, на об’єктах провели дослідження питної води. За мікробіологічними показниками досліджено 642 проби, перевищення нормативних вимог виявлено в 84 пробах (13,1%). За санітарно-хімічними показниками досліджено 522 проби питної води, перевищення нормативних вимог виявлено в 78 пробах (14,9%).

На дев’яти об’єктах досліджено 43 проби води відкритих водойм: за мікробіологічними показниками відхилень від нормативних вимог не виявлено, за санітарно-хімічними показниками перевищення виявлено у 12 пробах (27,9%).

На 17 об’єктах проведено дослідження калорійності готових страв. Досліджено 24 проби, відхилення від нормативних вимог виявлено у трьох пробах (12,5 %). На 18 об’єктах проведено дослідження готових страв на бактеріальне забруднення: досліджено 32 проби, забруднення не виявлено.

На восьми об’єктах проведено дослідження на якість «С»-вітамінізації. Досліджено 11 проб, в одній пробі третьої страви (9,1%) вміст вітаміну «С» нижче розрахункових величин;

На 18 об’єктах проведено санітарно-бактеріологічний контроль змивів на умовно-патогенну та патогенну мікрофлору: досліджено 275 змивів, з них шість не відповідали нормативу (2,2%).

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області начальника Чугуївського відділу поліції Олександра Парфьонова підозрюють у хабарництві.

А поделиться?