На Харківщині спалах гепатиту: хворіють цілими сім’ямиСтаном на 21 листопада на вірусний гепатит А Балаклійського району Харківської області захворіли 29 осіб, в тому числі 14 дітей.

Фахівцями Держпродспоживслужби зареєстровано сім сімейних вогнищ: з 4 хворими (з них 2 дітей), 3 вогнища з 3 хворими (5 дітей) і 2 вогнища з 2 хворими (1 дитина), пише Народна Правда.

В ході епідрозслідування в селищі Андріївка виявлені порушення санітарного законодавства, не забезпечено виконання відповідних протиепідемічних заходів в повному обсязі, джерела водопостачання в населеному пункті містяться в неналежному стані, населення не забезпечено якісною питною водою.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що усі хворі були госпіталізовані до інфекційного відділення Балаклейської районної лікарні.

Нагадаємо, у Франції вчені провели дослідження, яке показало, що вживання кави збільшує тривалість життя людей, які страждають від ВІЛ і гепатиту С. Тому фахівці порадили з цією метою щодня випивати три і більше чашок ароматного напою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

А поделиться?