На Харківщині склали список місць, де заборонена зимова риболовля (КАРТА)У Харківській області діє заборона на вилов риби та інших водних біоресурсів на зимувальних ямах

Depo.

Сьогодні 12:57

ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків в Управлінні Державного агентства рибного господарства в Харківській області, заборона вводиться для збереження запасів риби, адже з пониженням температури повітря до +8°C починається міграція риби до місць зимівлі (зимувальні ями), чим користуються браконьєри.

«З 1 листопада 2017 року встановлена заборона на вилов риби та інших водних біоресурсів на зимувальних ямах рибогосподарських водних об’єктів Харківської області до закінчення зимового періоду 2017-18 років (кінцем зимового періоду вважається момент скресання криги на водоймі)», — зазначили в управлінні.

Управління також опублікувало інтерактивну карту місць, де вилов риби у зимовий період заборонений.

«За вилов риби на зимувальних ямах порушників буде притягнуто до адміністративної та кримінальної відповідальності. За порушення передбачені штрафи, конфіскація знарядь та засобів лову, незаконно добутих біоресурсів, а також позбавлення волі на термін до трьох років», — додали в управлінні.

Як повідомляв Depo.Харків, крім штрафу за незаконний вилов правопорушнику нараховується штраф за кожну виловлену рибину, наприклад: судака – 510, сома — 425, форелі — 340, щуки — 340, сазана (коропа) — 306, білого амура — 255, товстолобика — 255, білизни (жереха) — 255, рибця звичайного — 255, ляща — 170, лина — 119, плітки — 85, клепця — 85, краснопірки — 68, підуста — 34, плоскирки — 34 тощо.

А поделиться?