На Харківщині СБУ викрила канал переправлення нелегальних мігрантівЗловмисники організували канал незаконного переміщення осіб через державний кордон на ділянці кордону Троїцького району Луганської області, — повідомив голова управління Нацполіції Харківської області Анатолій Дмитрієв.

Фото: Анатолій Дмітрієв/Facebook

«Сьогодні під час спроби незаконного переміщення до Росії громадянина Азербайджану та Туреччини на «гарячому» учасники злочинного угруповання були затримані», — повідомив Анатолій Дмитрієв.

Наразі перевіряється інформація про використання міграційного каналу прихильниками терористичної організації для переміщення бойовиків у країни Європи та Близького Сходу.

Також повідомляється, що організатор групи – громадянин іншої держави, отримував замовлення з Російської Федерації та України на незаконне переміщення нелегальних мігрантів з В’єтнаму, Азербайджану, Туреччини й Узбекистану. За допомогою ще п’ятьох осіб переправляв іноземців через кордон. У подальшому іноземці використовувалися як робоча сила в підпільних цехах.

Фото: Анатолій Дмітрієв/Facebook

Нагадаємо, СБУ викрила в Дніпрі організований російською банківською установою конвертаційний центр, який «відмив» 750 млн грн.

А поделиться?