На Харківщині розпочалися вибори: Перша інформація з виборчих дільницьУ Харківській області проходять перші вибори до семи об’єднаних територіальних громад

Depo.

Сьогодні 09:36

ФОТО: depo.ua

Про це кореспондентові Depo.Харків повідомив координатор громадського спостереження «Опори» в Харківській області Микола Зінченко.

«Зі слів голів виборчих комісій, усі дільниці відкрилися вчасно. У цьому плані все спокійно», — сказав Зінченко.

Він зазначив, що сьогодні, 29 жовтня, у Харківській області проходять вибори до семи об’єднаних територіальних громад: Малоданилівської, Зачепилівської, Малинівської, Коломацької, Золочівської, Налатінської та Оскільської.

Зінченко зазначив, що виборчий процес в області проходив у цілому спокійно. Однак деякі порушення були зафіксовані на території Малоданилівської ОТГ, де у виборах бере участь найбільша кількість партій (порушення правил агітації, передрук виборчих бюлетенів через помилку тощо).

Як повідомляв Depo.Харків, охорону публічної безпеки та порядку під час виборчого процесу на 74 дільницях виборчих комісій та семи територіальних виборчих комісіях будуть забезпечувати 162 працівника поліції, 50 поліцейських із сусідніх районів Харківської області та резерв з числа 50 працівників поліції.

Очікується, що вибори відвідають більше 62 тисяч громадян.

А поделиться?