На Харківщині промисловий район може очолити людина відомого харківського бізнесмена КожемякиУ Харкові на посаду голови Куп’янського району претендує депутат міської ради від «Самопомочі» Олексій Бабешко

Як передає Depo.Харків відповідну виправлену електронну декларацію кандидата на посаду голови Куп’янської райдержадміністрації Харківської області подав Олексій Бабешко.

 

Згідно з відомостями декларації, у спільній власності членів родини Бабешка перебуває квартира площею 81,5 кв.м у Харкові. У власності кандидата є 1,2 тис. кв.м землі у селищі Руська Лозова під Харковом, його цивільна дружина володіє земельною ділянкою 1,5 тис. кв.м у селищі Мала Данилівка під Харковом.

 

Бабешко не має ніяких транспортних засобів. Натомість його дружина володіє автомобілем Mazda CX-5 (рік випуску – 2018, вартість – 773,3 тис. грн), а також мотоциклом Honda VT 750 C2B (рік випуску – 2016, вартість – 172,7 тис. грн).

 

Читайте також: У Кучера на посаду голови району претендує прихильник партії Рабіновича, який не задекларував завод

 

Кандидат на посаду має долі у трьох підприємствах: ТОВ «СіМП» (25%), ТОВ «ВКП СіМ» (50%) і ТОВ «ЛМК-ГЕФЕСТ» (100%). Він же є бенефіціарним власником цих фірм.

 

Протягом 2019 року Бабешко отримував наступний дохід: зарплата за основним місцем роботи у ТОВ «Агротрейд Експорт» – 97,5 тис. грн, дохід від зайняття підприємницькою діяльністю – 926,9 тис. грн, соціальна виплата багатодітній родині – 5,1 тис. грн, матеріальна допомога учаснику АТО – 1 тис. грн. Цивільна дружина Бабешка за рік отримала 14,1 тис. грн виплат на дитину. Бабешко має 200 тис. грн готівкових заощаджень.

 

Згідно відкритих джерел, Бабешко працює директором департаменту земельних відносин ТОВ «Агротрейд експорт».

 

Читайте також: Людина одіозного ексрегіонала Мураєва претендує на посаду голови РДА на Харківщині

 

Бабешко є одноосібним засновником, головою і бенефіціарним власником ТОВ «ЛМК-ГЕФЕСТ», що займається литтям сталі. Також він разом із бізнесменом Антоном Неєловим та Ігорем Бабешком є засновниками і бенефіціарним власниками ТОВ «СіМП» («Серп і молот плюс»), що також займається литтям сталі. Кандидат разом із Ігорем Бабешком (найімовірніше, брат) є засновником і власником ТОВ «ВКП СіМ» (Виробничо-комерційне підприємство «Серп і молот»).

 

Бабешко був обраний до Харківської міської ради від політичної партії «Самопоміч». У міській раді він входить до фракції «Самопомочі» та є членом постійної комісії з питань соціального захисту та охорони здоров’я.

 

Читайте аткож: Колишній топ-менеджер Кожемяка претендує на посаду голови району на Харківщині

 

Довідка Depo.Харків. Олексій Бабешко народився 27 квітня 1978 року в Харкові. У 1995 році після закінчення школи № 154 вступив до Національної юридичної академії України імені Я. Мудрого на господарсько-правовий факультет, у 2000 році закінчив повний курс за спеціальністю «Правознавство» та отримав кваліфікацію – юрист.

 

Олексій Бабешко (фото — сайт Харківської міської ради)

 

Із 27 серпня 2000 року по 5 грудня 2000 року працював слідчим прокуратури Орджонікідзевського району м. Запоріжжя. У 2001 році – спеціаліст-юрифст у Пенсійному фонді в Запорізькій області.

 

Читайте також: Колишній керівник МРЕВ майже без майна і заощаджень може очолити район на Харківщині

 

У 2009 році заснував виробниче підприємство ТОВ «СіМП». З 11 березня 2010 по січень 2017 року – директор ТОВ «СіМП». З січня 2017 року – директор департаменту земельних відносин ТОВ «Агротрейд Експорт». З січня 2020 року – директор ТОВ «ЛМК-ГЕФЕСТ».

 

З 4 вересня 2014 року по 2 жовтня 2015 року проходив військову службу у складі 92 ОМБР в зоні проведення АТО. Учасник бойових дій. У 2015 році обраний депутатом Харківської міської ради 7 скликання. Член постійної комісії Харківської міської ради з питань соціального захисту та охорони здоров’я. Безпартійний.

 

Всеволод Кожемяко – харківський бізнесмен, засновник і генеральний директор агропромислової Групи «Агротрейд». Співзасновник Благодійного фонду «Мир і порядок», засновник Благодійного фонду «Україна ХХІ», Почесний консул Республіки Австрія в Харкові. Кожемяка називають одним зі спонсорів харківської «Самопомочі».

Більше новин про події у світі читайте на
Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1
data-matched-content-columns-num=4
data-matched-content-ui-type=»image_stacked»

‘;
document.getElementById(‘fb-comments-block’).innerHTML = fb_block ;