На Харківщині призвали більше 170 десантниківУ Харківській області протягом трьох місяців відібрали понад 170 призовників, яких направили на службу за контрактом до підрозділів Високомобільних десантних військ ЗСУ

Depo.

Сьогодні 10:15

ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у Регіональному медіа-центрі Міноборони України, цього тижня зі збірного пункту у Харкові до 81-ї окремої аеромобільної та 25-ї окремої повітряно-десантної бригад відправили ще понад 10 новобранців.

«За три місяці понад 170 мешканців Харківщини вже стали воїнами-десантникам і ще близько 30 перебувають на етапі ухвалення остаточного рішення чи збору документів, необхідних для призову», — розповів військовий комісар Харківського обласного військкомату Юрій Калгушкін.

За словами офіцерів обласного військкомату, найбільше бажання приєднатися до Високомобільних десантних військ проявляють хлопці 20-27 років із сільської місцевості. Близько чверті від загальної кількості призовників-десантників мають статус учасників бойових дій.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківському університеті Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба спеціальні курси завершили близько 160 офіцерів.

А поделиться?