На Харківщині пожежники будуть контролювати проведення жнивДля ліквідації можливих загорянь на полях і в місцях зберігання та перероблення врожаю в районах Харківщини створено 35 добровільних пожежних формувань загальною чисельністю 105 осіб, 8 пожежних машин, 3 автоцистерни та інші засоби й механізми пожежогасіння.

В Україні на 10,8% зросли запаси зерна
На Херсонщині не вистачає комбайнів для збору врожаю

Про це повідомив заступник директора Департаменту агропромислового комплексу Харківської ОДА Костянтин Панфілов, передає прес-служба ОДА.

«Сільгоспгосподарства повинні дотримуватися правил протипожежної безпеки, зокрема, хлібні поля біля лісосмуг та доріг повинні бути обкошені та зорані смугою. Неприпустимим є спалення стерні. Питання дотримання заходів пожежної безпеки актуальні й для хлібоприймальних підприємств. В області приймання і зберігання зерна здійснюють 59 хлібоприймальних підприємств», ― зауважив Панфілов.

Він наголосив, що також перед районами області стоїть завдання до початку збирання врожаю обладнати первинними засобами пожежогасіння всю зернозбиральну техніку, агрегати й газотранспортні засоби, а також провести протипожежний інструктаж з трактористами, комбайнерами та іншими працівниками.

Реклама

А поделиться?