На Харківщині почала працювати перша сучасна амбулаторія (відео)Нова медична установа розташована на території селища Мала Рогань.

30 амбулаторій з сучасним обладнанням та умовами праці. Саме стільки медичних установ запланували побудувати на Харківщині в рамках реформи сільської медицини. Першу амбулаторію відкрили у населеному пункті Мала Рогань. Майже 3000 пацієнтів планують обслуговувати на новому місці.

 Тетяна Панська, завідувачка амбулаторієюБудут вести прием два врача семейных, будет работать дневной стационар, будет работать манипуляция, будет работать отдельно кабинет щеплення, и будет кабинет “здорової дитини”. 

Амбулаторію оснастили новим обладнанням, яке раніше в сільській місцевості не використовувалося, розповідають медики.

Тетяна Панська, завідувачка амбулаторією Оборудование современное, с интерфейсами, благодаря которым мы сможем подключатся к телемедицине, консультировать тяжелых пациентов. Даже на дому сможем консультировать пациентов. 

Як підкреслив заступник голови облдержадміністрації Михайло Черняк, Харківщина – один з п’яти регіонів, де впроваджується у пілотному режимі система телемедицини. Це дистанційні консультації пацієнтів, контроль фізіологічних параметрів організму та інші дії, які зможуть покращити рівень лікування.

Михайло Черняк, заступник голови ХОДАЗавдяки системі телемедичних послуг ми бачимо наскільки швидко і коректно надаються консультації вузькими спеціалістами саме в допомогу сімейному лікарю для того, щоб своєчасно виявити ті захворювання, щоби своєчасно і коректно призначити те лікування, яке необхідне, тому що йдеться про життя, про здоров’я людини.

Також нова будівля амбулаторії має дві квартири для постійного проживання лікарів.