На Харківщині побудують ще два сучасні ЦНАП, — голова ОДАВ рамках програми соціально-економічного розвитку на Харківщині буде збудовано та реконструйовано близько 200 об’єктів у різних сферах

Depo.

Сьогодні 15:27

ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської обладміністрації, про це сьогодні, 18 січня, під час зустрічі з журналістами повідомила голова ОДА Юлія Світлична.

За її словами, серед головних проектів — будівництво ще двох сучасних центрів надання адміністративних послуг у Харкові в рамках реалізації проекту Кабінету міністрів.

«У 2017 році ми збудували найбільший та найсистемніший ЦНАП в Україні та два центри надання послуг у районах Харкова. У цьому році такі центри з’являться ще у двох районах обласного центру», — розповіла Світлична.

Серед важливих об’єктів — продовження будівництва метрополітену: будуть збудовані дві станції, депо та оновлено рухомий склад на 25%. Також буде продовжено будівництво сміттєпереробного заводу в Дергачівському районі.

«Крім того, продовжимо будівництво філармонії. Я зроблю все, щоб вже у 2019 році в новій залі відбулися перші концерти», — пообіцяла голова ОДА.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області відкрили рух по Губарівському шляхопроводу, який з’єднує Харківську та Сумську області.

А поделиться?