На Харківщині підбили підсумки роботи поліції за 2017 рікВідповідно до вимог ст. 9 «Відкритість та прозорість» Закону України «Про Національну поліцію», 9 жовтня в приміщенні Нововодолазького відділення поліції відбулась нарада з підбиття підсумків роботи поліції за три квартали 2017 року.

Повідомляє сайт НОВА ВОДОЛАГА СЬОГОДНІ з посиланням на сайт РДА.

У заході взяли участь голова Нововодолазької районної державної адміністрації Євген Королюк, голова районної ради Світлана Ротач, представники Нововодолазької селищної ради, члени громадського формування «Варта Водолажчини».

Про роботу відділення доповів в/о начальника Нововодолазького ВП Костянтин Калашник. Зокрема він зазначив, що протягом звітного періоду на належному рівні спрацювали співробітники слідчого відділення поліції. Робота сектора кримінальної поліції потребує покращення, оскільки рівень розкриття латентних злочинів та квартирних крадіжок досить низький. Недостатньо ефективною визнано і роботу секторів реагування патрульної поліції щодо розкриття злочинів «по гарячих слідах». Також Костянтин Васильович повідомив присутнім, що планується введення додаткових посад дільничних офіцерів поліції, адже на даний час район обслуговує 4 дільничних. Керівник відділення висловив подяку представникам органів місцевої влади за підтримку поліції в питанні придбання пально-мастильних матеріалів та комп’ютерної техніки для слідчого відділення.

Про проведену роботу звітували і начальники секторів відділення поліції.

Оцінюючи роботу Нововодолазького ВП, Євген Королюк у своєму виступі наголосив на необхідності створення громадських формувань, народних дружин на територіях сільських та селищних рад. Адже за допомогою небайдужої громади на місцях, є можливість більш ефективно протидіяти злочинності, порушенню громадського порядку та іншим антисоціальним проявам, які негативно впливають на безпеку громадян.

Про вимоги керівництва Головного управління Національної поліції в Харківській області щодо організації роботи відділення поліції на наступний квартал інформував присутніх в/о куратора відділення поліції Артем Фоменко.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)

Реклама

А поделиться?