На Харківщині оштрафували керівника кафе, у якому клієнти підхопили сальмонельозКерівника кафе у Харківській області, де стався спалах сальмонельозу, притягли до адміністративної відповідальності

Depo.

Сьогодні 09:50

ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі ГУ Держпродспоживлсжби України в Харківській області, керівника кафе «Тан Дем» притягли до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу.

Крім того, за даними управління, правоохоронці розпочали розслідування кримінального провадження за ч.1 ст. 325 КК України (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням).

Як повідомляв Depo.Харків, внаслідок спалаху інфекційного захворювання серед відвідувачів кафе «Тан Дем» у Дергачівському районі постраждало 11 осіб, в тому числі 10 відвідувачів та один працівник кафе. Захворілим встановлений діагноз сальмонельоз.

Джерелом інфекції виявився працівника кафе, який залучався до приготування страв та у якого виділена Salmonella enteritidis.

Виникненню спалаху сприяли порушення технології приготування страв та недотримання правил особистої гігієни працівниками кафе.

А поделиться?