На Харківщині назвали райони із найбруднішим повітрямУ Харкові та області фахівці дослідили майже 21 тисячу проб атмосферного повітря

Depo.

Сьогодні 15:54

ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у «Харківському обласному лабораторному центрі Міністерства здоров’я України», за 9 місяців в місті та області досліджено 20 807 проб атмосферного повітря.

За даними лабцентру, найбільше проб повітря з перевищенням гранично допустимих концентрацій (вище середніх по області показників) зареєстровано у Великобурлуцькому, Золочівському, Зміївському, Первомайському, Ізюмському, Барвінківському, Борівському, Кегичівському, Куп’янському, Дворічанському, Сахновщинському, Близнюківському, Валківському, Печенізькому, Шевченківському районах, містах Первомайський, Куп’янськ, Чугуїв, Ізюм та Лозова.

У Харкові безпосередньо досліджено 8 840 проб атмосферного повітря. Перевищення ГДК виявлено у 391 пробах ( 4,4 %).

У пробах атмосферного повітря вміст пилу неорганічного перевищував норму до двох разів, ангідриду сірчистого — до 1,3 разів, азоту діоксиду — до 1,5 разів, вуглецю оксиду — до 1,6 разів, формальдегіду — до 1,2 разів, аміаку — до двох разів.

Найбільший рівень забруднення повітря спостерігається в місцях проживання населення в зоні автотранспортних магістралей.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові державне підприємство замовило іномарку за майже 1 млн грн.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків

А поделиться?