На Харківщині назвали чиновників, які в жовтні стали власниками шикарних автомобілівУ Харківській області серед чиновників різних рангів були популярні подарунки автомобілів

Як передає Depo.Харків, громадська організації «Харківський антикорупційний центр» склала рейтинг чиновників, котрі стали власниками нових коштовних автівок протягом жовтня 2017 року та вказали ці дані на сайті НАЗК.

Лідером рейтингу став директор КП «Міська молочна фабрика-кухня дитячого харчування» Євген Антіпов, який придбав новенький автомобіль Range Rover Sport 2017 року. Вартість автівки склала 3 млн грн. При цьому його заробітна плата за 2016 рік склала 229 тис. грн.

Друге місце посів заступник прокурора Харківської області Андрій Гончаренко, який придбав новенький Mazda CX-5 за 1 млн грн. Придбати таку автівку прокурору дозволили пенсійні виплати у сумі понад 600 тис. грн.

Директорка КП «Інкоммедсервіс» Ольга Сухомлін придбала новий автомобіль Hyundai Tukson. Вона вказала, що заплатила за автомобіль Hyundai Tukson 2017 року 750 тис. грн. При цьому річна заробітна плата директорки складає 67 тис. грн. Інших доходів та заощаджень вона не має.

Старший юристконсульт ГУНП України в Харківській області Ірина Соляник за подаровані гроші купила новенький автомобіль TOYOTA CH-R за 723 тис. грн.

Головний державний ревізор-інспектор ГУ ДФС України у Харківській області Ганна Дранченко придбала новенький автомобіль Toyota Camry. За автомобіль 2017 року випуску працівник податкової заплатила 690 тис. грн, при тому, що її заробітна плата в десять разів менше.

Начальник управління нагляду в промисловості ГУ Держпраці в Харківський області Вадим Гевоян придбав новенький автомобіль Volkswagen Golf. За автомобіль Volkswagen Golf 2017 роу з салону Гевоян вказав, що заплатив 610 тис. грн. У декларації чиновника за минулий рік вказано, що він жив на пенсію, а його дружина на соціальну допомогу.

Судді Господарського суду Харківської області Олексій Присяжнюк подарували автомобіль Mersedes-Benz E 220 2015 року вартістю понад 550 тис. грн.

Начальник відділу Харківського національного університету повітряних сил Андрій Печкін придбав новенький Mitsubishi ASX 1.6 MT Invite, а секретар судового засідання господарського суду Ганна Хечанян отримала в подарунок новенький Volkswagen Passat 2016 року.

Подарунки суддям були популярні у цьому місяці. Судді Харківського апеляційного адміністративного суду Вікторії Русановій подарували Volkswagen Touareg.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові не знайшли корупції в судді, яка купила машину за майже 700 тис. грн.

А поделиться?