На Харківщині мисливець вбив свого односельця, якого сплутав із зайцемУ момент пострілу загиблий обробляв тушку раніше вбитого ним зайцяУ Харківській області у суботу, 11 листопада, мисливець застрелив свого односельця, якого сплутав із зайцем. Про це повідомив перший заступник голови Національної поліції В’ячеслав Аброськін у Facebook. За його словами, мисливець позбавив життя іншого-свого односельця, якого прийняв за зайця, коли той в кущах обробляв тушку раніше вбитого

У Харківській області у суботу, 11 листопада, мисливець застрелив свого односельця, якого сплутав із зайцем. Про це повідомив перший заступник голови Національної поліції В’ячеслав Аброськін у Facebook.

За його словами, мисливець позбавив життя іншого-свого односельця, якого прийняв за зайця, коли той в кущах обробляв тушку раніше вбитого ним зайця.

«В результаті постраждали дві родини: одні втратили єдиного годувальника та готуються ховати батька й чоловіка, а інша родина чекає на слідство та суд. Тепер ці рушниці вже нікому не потрібні, ще цього ранку вони були предметами гордості для своїх господарів», — написав Аброськін.


Ось так іноді в погоні за зайцем можна втратити життя, додав високопосадовець.

Нагадаємо, на Черкащині чоловік на полюванні здійснив постріл з власного карабіну та влучив у свого товариша. Від отриманого поранення 37-річний чоловік помер.

А поделиться?