На Харківщині лікарям, які лікують COVID-19 почали платити 30-50 тисяч гривень (відео)На Харківщині в райлікарні Куп’янська на 40 інфекційних ліжок знаходиться 120 хворих. Медпрепаратів та грошей на лікування хворих не вистачає. Про це розповів нардеп Юрій Бойко в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера».

«Головний лікар, молода людина, говорить: «Я не можу не приймати, тому що везуть, я нікого назад не відправлю». З позитивних моментів — лікарям почали платити від 30 до 50 тисяч гривень, але лише тим, хто працює з ковідними хворими й так роблять лише останній місяць. Що погано — їх не страхують… А друге, що саме погане, що Нацслужба здоров’я виділяє на лікування одного ковід хворого всього 6000 гривень на увесь курс лікування середньої тяжкості. Він там лежить 12 днів й кожен день потребує 5 тисяч», — повідомив Бойко.

Також нардеп звернувся до медичних чиновників, щоб вони вже зараз почали готуватися до вакцинації проти ковід та обладнали місця для щеплень. Адже компанія по вакцинації може так само провалитися, як й з тестуванням. Бо 70 тисяч тестів на день для такої країни, як Україна — це дуже мало.  

Нагадаємо, у відомчих лікарнях у хворих на COVID-19 більше шансів залишитися живими (відео).