На Харківщині комунальники змушували споживача платити за світло подвійну цінуУ Харківській області виявили порушення в системі нарахування платежів за освітлення місць загального користування

Depo.

Сьогодні 11:25

ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби України в Харківській області.

За відомостями служби, фахівці Держпродспоживслужби на підставі звернення споживача провели позапланову перевірку комунального підприємства.

Предмет перевірки – законність відключення квартири споживача від електропостачання та підстави нарахування плати за постачання електроенергії і освітлення місць загального користування.

Під час перевірки було встановлено, що для будинку, де мешкає заявник, був встановлений тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, до якого було включено «Освітлення місць загального користування і підвалів».

Однак комунальне підприємство щомісячно, крім плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, додатково нараховувало заявнику плату за освітлення місць загального користування будинку.

«За виявлені порушення до підприємства Головним управлінням Держпродспоживслужби в Харківській області було застосовано адміністративно-господарські санкції. Також за результатами позапланової перевірки підприємству надано припис щодо здійснення споживачу перерахунку», — йдеться в повідомленні.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області поліцейські розшукали хлопчика, який після сварки пішов з дому.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків

Реклама

А поделиться?