На Харківщині катували подружжя пенсіонерів (ВІДЕО)Під Харковом невідомі жорстоко побили подружжя пенсіонерів у їхньому ж будинку. Зв’язали та кинули на підлогу. Чоловіка та дружину знайшли сусіди. 80-річна жінка не витримала тортур і померла, чоловік зараз у важкому стані у лікарні, повідомляє 24 канал, передає Рeople.in.ua

Трагедія сталась у селі Солоницівці. Сусіди пенсіонерів розповіли, що 80-річні дідусь та бабуся з хати виходили рідко через кволе здоров’я.

«Дідусь, він взагалі ходити не міг, у нього спеціальні підпірки були. А бабуся ще ходила», – сказав сусід Володимир.

За словами місцевих, син стареньких зараз живе у Росії. Востаннє з батьками спілкувався у п’ятницю, 21 липня. В понеділок, 24 липня, вже телефонував до сусідів.

Попросив сусідку, яка спілкується з його батьками і живе поруч, зайти до них, щоб дізнатися, що у них сталося і чому він не може додзвонитися. Сусідка зайшла і побачила чоловіка і жінку, зв’язаними на підлозі,– повідомив заступник начальника слідчого управління Нацполіції у Харківській області Андрій Шарнін.

Жінка перелякалася та почала кликати сусідів. Першим прибіг 19-річний Володимир. Він часто допомагав стареньким: ходив за хлібом чи перекопував город. Коли зайшов до оселі, жахнувся.

«У дідуся на тілі були наче опіки. І очі йому, можливо, кислотою припекли», – розповів сусід.

Медики, які прибули на виклик, констатували смерть 80-річної жінки. Чоловіка ж забрали у лікарню у важкому стані.

У поліції відкрили дві кримінальні справи – розбій і умисне вбивство. Що можна було шукати та вкрасти в оселі в пенсіонерів, місцеві не розуміють. Нападників розшукує поліція. За скоєне їм загрожує довічне ув’язнення.

А поделиться?