На Харківщині екс-слідчий податкової отримав кримінальне покарання за відсутність деклараціїЧоловік вчасно не подав декларацію про доходи, за що був покараний судом

Depo.

Сьогодні 13:45

ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, вирок екс-правоохоронцю 25 жовтня ухвалив Фрунзенський районний суд Харкова.

За даними суду, з лютого 2015 року чоловік працював старшим слідчим з особливо важливих справ відділу кримінальних розслідувань слідчого управління фінансових розслідувань Міжрегіонального головного управління ДФС — Центрального офісу з обслуговування великих платників податків. 7 жовтня 2016 року він був звільнений, так як за вислугою років пішов на пенсію.

У день звільнення чоловік був письмово попереджений про необхідність протягом 60 днів подання щорічну декларацію та декларацію особи, яка припиняє діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування.

Однак службовець так і не подав декларацію, чим порушив вимоги ст.45 Закону України «Про запобігання корупції».

Суд визнав екс-правоохоронця винним у скоєнні порушення за ст. 366-1 Кримінального кодексу України та призначив йому покарання у вигляді одного року позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, на один рік.

На підставі ст. 75 КК України засудженого звільнили від відбування покарання з іспитовим терміном в один рік.

Як повідомляв Depo.Харків, керівник благодійної організації виманила у харківських підприємств більше 200 тис. грн начебто на допомогу дітям, однак гроші привласнила.

А поделиться?