На Харківщині до армії призвали ще 40 офіцерів запасуУ Харківській області призвали на військову службу понад 40 випускників кафедр військової підготовки різних вишів

Depo.

Сьогодні 11:14

ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у Регіональному медіа-центрі Міноборони України, про це розповів комісар Харківського обласного військового комісаріату Юрій Калгушкін.

«Навесні цього року військкоматами, розташованими на Харківщині, призвано із запасу 70 офіцерів – випускників «воєнок». Таким чином, разом із цією командою ми відправили до Збройних Сил України понад 110 військовослужбовців, що є одним із найбільших планів-завдань на 2017 рік, поставлених перед регіональними військкоматами держави. У армії призовники з офіцерськими погонами служитимуть 18 місяців, але за власним бажанням зможуть підписати контракт і продовжити службу далі», — пояснив Калгушкін.

За словами офіцера, усіх новобранців направили до вищих військово-навчальних закладів для проходження тримісячних курсів перепідготовки, а лише потім їх розподілять по військових частинах чи установах.

«Згідно усіх нормативних актів військовослужбовців цієї категорії, як й солдатів-строковиків не направлятимуть до району проведення АТО. До речі, основна частина хлопців та дівчат, призваних восени із запасу проходитимуть спеціальну підготовку у Харківському національному університеті Повітряних Сил ім. І. Кожедуба та Військовому інституті танкових військ НТУ «ХПІ», де вони свого часу й вчилися на військових кафедрах», — додав Калгушкін.

Як повідомляв Depo.Харків, 13 листопада у Харкові під час отримання хабаря був затриманий начальник квартирно-експлуатаційного відділу Міністерства оборони України.

А поделиться?