На Харківщині дитина загинула після падіння у багаттяОбернулися трагедією ігри дітей з вогнем в Харківській області. 4-річна дівчинка померла в лікарні від травм, отриманих внаслідок падіння у багаття під час гри. Про це повідомляє Infokava.com з посиланням на antikor.com.ua

Діти грали у дворі біля багаття без нагляду дорослих. Маленька дівчинка під час гри впала у вогонь. Отримані травми виявилися несумісні з життям, передає управління Національної поліції у Харківській області.

«За попередніми даними, діти гралися на подвір’ї, розпалили багаття. Мати в цей час поїхала у справах, залишила дітей з бабусею. Раптом прибіг до бабусі хлопчик і повідомив, що 4-річна сестра впала в багаття. Коли жінка прибігла, побачила дитину у вогні, стала її рятувати, після чого викликала швидку. На жаль, отримані травми виявилися несумісними з життям — дитина померла в лікарні», — йдеться в повідомленні прес-служби правоохоронного відомства.

Поліція встановлює деталі події, а також вже порушила кримінальну справу за статтею 115 Кримінального Кодексу (Нещасний випадок).

А поделиться?