На Харківщині депутат заявив, що невідомі облили кислотою його авто (ФОТО)Депутат Харківської облради від фракції «Відродження» Альберт Кононенко заявляє, що невідомі пошкодили автомобіль, яким він користується, обливши його кислотою

Depo.

Сьогодні 11:19

ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це Кононенко написав на своїй сторінці в Facebook.

«Сьогодні облили кислотою автомобіль яким я користуюся, — написав він. — Але це лише мала дещиця, спрямованої на мене атаки певними особистостями, чиї імена скоро стануть відомими».

Він пов’язує подію зі своєю депутатською діяльністю.

«Обласна рада 25.05.2017 рішенням сесії створила тимчасову контрольну комісію з питань моніторингу ефективного й раціонального використання природних ресурсів та здійснення контролю за використанням та охороною надр, дотримання законодавства про охорону навколишнього природного середовища області, керівником якої я є. В рамках діяльності комісії завдяки зверненням громадян та юридичних осіб нам стали відомі факти грубих, системних порушень норм чинного законодавства, прав та інтересів територіальної громади області в сфері земле-, водо-, надро-, лісокористування. Мабуть, це когось дуже сильно напружує, турбує і дратує», — підсумував депутат.


Згідно з декларацією депутата за 2016 рік, він володіє чотирма авто: TOYOTA CAMRY 2013 року випуску (спільна власність із Кононенко Луізою Альбертівною), LAND ROVER RANGE ROVER 2008 року випуску, MERCEDES BENZ CL 63 AMG 2007 року випуску та MERCEDES BENZ ML 350 CDI 2010 року випуску (спільна власність із Кононенко Луізою Альбертівною).

Як повідомляв Depo.Харків, біля Південного вокзалу водій на авто, що було у розшуку, скоїв ДТП.

А поделиться?