На Харківщині депутат хотів приховати Land Cruiser, оформивши його у тривалу розстрочкуХарківський суд оштрафував депутата районної ради, який не задекларував придбаний автомобіль

Depo.

Сьогодні 09:41

ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це йдеться в постанові Нововодолазького районного суду Харківської області від 27 жовтня.

Суд розглянув адміністративний матеріал за ч. 2 ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю), складений на депутата Нововодолазької районної ради Харківської області.

Згідно матеріалів справи, депутат 10 серпня купив автомобіль Toyota Land Cruiser за 293,9 тис. грн. Однак чоловік у порушення закону не оприлюднив відомості про покупку в 10-денний строк, не зробив цього й до дати складання протоколу – до 6 жовтня.

У суді депутат свою вину не визнав. За його словами, машину він купив у розстрочку, платежами по 60 тис. грн щорічно. Відтак, на думку відповідача, він не набув права власності на автомобіль до виплати коштів. При цьому він не заперечував, що, керуючи вказаним автомобілем на підставі свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу на його ім’я та свого посвідчення водія, виїхав з органу реєстрації, перегнав автомобіль у двір в місті Харкові, де розташована належна його родині квартира. Крім того, зазначив, що вважає автомобіль таким, що зареєстрований відповідно до вимог діючого законодавства й не оспорював цього.

Вивчивши докази у справі, суд постановив визнати депутата винним і притягнув його до відповідальності у вигляді адміністративного штрафу в розмірі 1700 грн.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові не знайшли корупції в судді, яка купила машину за майже 700 тис. грн.

А поделиться?