На Харківщині цього року СБУ затримала дві диверсійні групиУ Харківській області з початку року викрита низка агентів російських спецслужб

Depo.

Сьогодні 09:25

ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Depo.Харків, про це під час виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, що пройшло в Харкові, заявив начальник Управління СБУ в Харківській області Андрій Носач.

«За цей рік затримані дві диверсійні групи. Нами затримана так звана мережа Головного розвідувального управління Збройних Сил Російської Федерації. І затриманий громадянин України, мешканця Харкова, якому було поставлена завдання створити диверсійну групу з метою ліквідації політичних діячів країни, зокрема Геращенка, основна задача його була. Справа розслідується, вона піде до суду. Наша задача на території харківського регіону – це затримати ці групи на стадії готування», — сказав Носач.

За його словами, діяльність резидентурної мережі спецслужби РФ, до якої входило 18 осіб, була припинена у серпні 2017 року в Харківській області. Ця група здійснювала збір інформації про діяльність підприємств військово-промислового комплексу в регіоні. Керував мережею завербований у 2015 році агент ГРУ з позивним «Вальтер».

«У даному випадку напряму Російська Федерація намагалася отримати якісь дані, якісь вироби на території харківського регіону. Якщо б вони пішли через третю країну, якусь суміжну країну, вони могли би отримати», — сказав Носач.

Як повідомляв Depo.Харків, на Харківщині СБУ перекрила канал поставок на Росію товарів подвійного призначення.

А поделиться?