На Харківщині чоловік забив товариша до смерті пляшкою з-під горілки. ВІДЕОДо чергової частини Золочівського відділення поліції надійшло повідомлення про те, що в будинку в селищі Рясне виявлено тіло 51-річного господаря домоволодіння з численними тілесними ушкодженнями.

Згідно висновку експерта, смерть чоловіка була насильницькою – її причиною стала субдуральна гематома із крововиливом у головний мозок.За скоєння вказаного злочину поліцейськими оперативно було затримано 58-річного мешканця села Рясне, безробітного та раніше судимого за вбивство.

Як розповів начальник Золочівського відділу поліції Юрій Юрченко, під час роботи над розкриттям злочину працівники поліції відтворили події того дня. З’ясувалося, що підозрюваний ввечері завітав до свого приятеля з пляшкою горілки.

Під час застілля між чоловіками вникла сварка. Гість так образився на господаря будинку, що схопив зі стола пляшку та кілька разів вдарив з усієї сили товариша по голові. Повернувшись через деякий час, він виявив, що приятель помер. Зловмисник звернувся до місцевого фельдшера, яка викликала бригаду швидкої медичної допомоги.

За матеріалами ВК ГУНП у Харківській області

А поделиться?