На Харківщині чоловік вбив дружину при спробах надати їй медичну допомогуУ Первомайському поблизу Харкова чоловік вбив свою цивільну дружину при спробах надати їй невідкладну медичну допомогу.

Як повідомляється в Єдиному реєстрі судових справ, жінці стало зле, вона знепритомніла та впала на ліжко, після чого чоловік сказав своєму синові викликати швидку медичну допомогу та покликати на допомогу сусідів.

Очікуючи допомогу, не маючи медичної освіти та відповідного досвіду з надання невідкладної медичної допомоги, чоловік почав проводити реанімаційні заходи у вигляді непрямого масажу серця, натискати руками на грудну клітину дружини.

Внаслідок таких дій, згідно висновку судово-медичної експертизи, жінка отримала переломи ребер з крововиливами в міжреберні м’язи.

Проте, проведення вказаних заходів не дало позитивного результату, жінка до свідомості не прийшла. Після цього чоловік взяв електричний дріт, який знаходився в кімнаті, та з метою проведення електроімпульсної терапії, два кінця дроту вставив до електричної розетки в кімнаті, інші два притулив 5 разів до тіла дружини.

Згідно висновку судово-медичного експерта, саме дія електричного струму, внаслідок контакту з електропроводкою, безпосередньою причиною смерті жінки.

Суд врахував каяття чоловіка та призначив йому покарання у виді трьох років обмеження волі з іспитовим строком один рік.

А поделиться?