На Харківщині чиновники уклали угоду з підприємством, яке фігурує в справі про розкрадання коштівБалаклійська міськрада угоду з підприємцем щодо проведення ремонтних робіт на суму 103,95 млн грн

Depo.

Сьогодні 11:16

ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у «Харківському антикорупційному центрі», про це йдеться у звіті в системі «Прозорро».

За відомостями ХАЦ, планується виконати послуги з поточного ремонту входів до під’їздів багатоквартирних будинків за адресами: вул. Алієва,132, вул. Жовтнева,15, вул. Жовтнева,13,вул. Соборна,66, вул. Соборна,76 у місті Балаклія.

Площа ремонтних робіт має скласти 260 кв. м.

Роботи мають бути виконані протягом листопада 2017 року. Договір був укладений без проведення аукціону за допороговою процедурою.

У ХАЦ зазначили, що правоохоронці розслідують розкрадання 3,19 млн грн. під час ремонт доріг у селищі Шевченково в 2015 році. Правоохоронці вважають, що роботи були виконані із суттєвим завищенням вартості матеріалів, вартості робіт, а також заміною матеріалів більш дешевими аналогами. У справі фігурує приватний підприємець, з яким балаклійські чиновники уклали угоду щодо цих робіт.

Як повідомляв Depo.Харків, прокуратура Харківщини скерувала до суду справу дніпропетровських правоохоронців, яких підозрюють в зухвалому розбої.

А поделиться?