На Харківщині аграрії очікують рекордного врожаюУрожайність в Харківській області збільшується із року в рік. Приріст урожаю у Великобурлуцькому районі підтверджує наміри аграріїв області зібрати рекордні для Харківщини 4,5 млн т зернових.

На Миколаївщині завершується жнивна кампанія
Українські аграрії увійшли в активну стадію збору ріпаку

Про це повідомив голова Великобурлуцької районної державної адміністрації Віктора Слиш, пише Kurkul.com.

Так, сільгоспвиробники області планували цього року зібрати рекордні для Харківщини 4,5 млн т зернових. Приріст урожаю у Великобурлуцькому районі підтверджує наміри аграріїв області.

«В цілому, йде збільшення врожайності з року в рік», ― поінформував чиновник.

Сільгосппідприємства південної частини району вже розпочали збирання ранніх зернових та гороху. Урожайність по району в середньому складає 30 ц/га.

У планах району ― за місяць зібрати близько 180 тис. т урожаю.

«Враховуючи подовженість району, то десь у нас на місяць буде збирання. За оцінками спеціалістів, урожайність у нас буде в середньому до 40 ц/га. По валу плануємо зібрати десь 160-180 тис. т з кукурудзою, з пізніми культурами», ― запевнив посадовець.

Наразі всі господарства району мають все необхідне для проведення збиральної кампанії.

«Всі господарства забезпечені технікою, людьми, паливно-мастильними матеріалами. В залежності від того, як господарства розміщені за кліматичними умовами, плануємо в цілому завершити жнива протягом місяця», ― розповів Слиш.

А поделиться?