На Харківщині 13 шкіл закрили на карантин через грипНаразі на Харківщині через грип і ГРВЗ закрили на карантин 13 шкіл, хоча загальний епідпоріг не перевищений.

Про це розповіла на прес-конференції в.о. начальника Управління охорони здоров’я Харківської ОДА Галина Сіроштан, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«На сьогодні ні в одному з 27-ми районів області епідпоріг по грипу і ОРЗ не перевищений. Водночас, прийнято рішення про закриття 13-ти шкіл у шести районах: тут в окремих класах на заняттях були відсутні до 30% учнів», — відзначила Сіроштан.

Також стало відомо, що сьогодні на карантин частково закрита школа №62 у Харкові (П’ятихатки): на заняття ходять тільки учні старших класів.

За словами Сіроштан, минулого тижня на карантин через грип було закрито 8 шкіл у шести районах області.

«Що стосується кору, то з початку епідемії на Харківщині зареєстровано 3 випадки захворювань, і усі вони завезені на територію області з інших регіонів: Одеси і Буковеля, «хворі не були щеплені», — пояснила Сіроштан.

Читайте також: На Житомирщині продовжили карантин через грип

За її словами, якщо на початку року на Харківщині значилося 76 тисяч не щеплених від кору дітей, то зараз — 50 тисяч: «На жаль, іноді батьки відмовляються побити щеплення дітям, не розуміючи їх важливості».

«Водночас, Харківщина — єдина область, яка на 100 відсотків забезпечена бельгійською вакциною. Ми навіть змогли передати 6 тисяч доз до інших регіонів країни», — сказала Сіроштан.

А поделиться?