На фасаде школы №82 открыли мемориальную доску майору Сергею Лобову11 октября 2017, 13:42

 

В переддень Дня Захисника Вітчизни у місті проходить низка заходів. Один з яких відбувся сьогодні, у школі №82 Слобідського району. Там було відкрито меморіальну дошку колишньому учню цього закладу, військовому, який загинув обороняючі Україну у зоні проведення АТО.

Він загинув через 5 днів після свого 28 річчя. Загинув, захищаючи Україну. Все це про майора Сергія Лобова. За особисту мужність і героїзм, проявлені при захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, військовий посмертно був нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня. А сьогодні, напередодні Дня захисника Вітчизни, на фасаді школи №82, де навчався чоловік, на його честь було відкрито меморіальну дошку. 

Катерина Лобова мати військового

Я благодарна всем, и хочу чтобы у всех вас ваши дети всегда возвращались домой. Здоровья всем семьям. Жалко, не передать как жалко. Я считаю, мой сын был настоящим. И об этом все скажут. Это дитё было от Бога. Мне не хватает его. Он как уходил мне сказал «Мама, я скоро прибегу» и я вот с этими словами ложусь и встаю. 

Старанний, дисциплінований, працьовитий, уважний учень — таким згадують Сергія Лобова в його школі. Після її закінчення він став курсантом факультету військової підготовки Харківського політехнічного. В АТО командував ротою 74-го окремого розвідувального батальйону. Загинув Сергій Лобов в районі селища Луганського Донецької області. Сергій отримав поранення в голову і був ще в свідомості, коли на місце прибігли інші учасники розвідгрупи, але в госпіталь його живим не довезли. 

Олександр Бабічев товариш по службі

Он был жёстким, но справедливым. За ним все, неважно — мобилизированные, кадровые военные, за ним все шли и в огонь и в воду. Когда его потеряли, для нас это стало шоком, трагедией. Мы потеряли часть себя, когда ушёл он. 

Вже завтра у Харкові відбудеться урочисте відкриття ще однієї меморіальної дошки військовому, випускнику школи №128, Руслану Плоходько. Підполковник Плоходько загинув в перші місяці АТО, захищаючи країну. 

Реклама

А поделиться?