На арсеналі в Балаклії систему пожежогасіння будуватиме фірма-новачокУ Харківській області військова частина уклала угоду щодо будівництва системи пожежогасіння з фірмою без досвіду роботи

Depo.

Сьогодні 09:43

ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у «Харківському антикорупційному центрі», військова частина А1352 уклала угоду з ТОВ «Саламандр» щодо будівництва системи пожежогасіння загальною вартістю 730 тис. грн.

За відомостями ХАЦ, інформація про укладення угоди розміщена на порталі «Прозорро».

Мова йде про будівництво автоматичної системи пожежогасіння у виробничих приміщеннях військової частини А1352 міста Балаклія (коригування), 4 черга будівництва.

Договір уклали з підрядником без проведення конкурсу за допороговою процедурою.

Фірма «Саламандр» створена лише у травні цього року і фактично не має досвіду роботи на подібних об’єктах. Наразі це найбільший їхній підряд з часу заснування.

Директором та єдиним засновником фірми є мешканка Полтавської області Аліна Приходько.

Як повідомляв Depo.Харків, в ніч на 23 березня на складах артилерійських боєприпасів на околиці Балаклії Харківської області спалахнула пожежа й почали вибухати боєприпаси. З околиць складів радіусом у 10 кілометрів евакуйовували майже 20 тисяч людей. Пожежу згодом ліквідували. Як головну версію подій розглядають диверсію, хоча не виключають і версії службового недбальства.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків

А поделиться?