«Музичний» жіночий велопарад у Харкові – як це було (Відео)
Велопарад, Харків

5 канал

Харків

23.06.2018 19:46

Жіночий велопарад під акомпанемент музичних інструментів влаштували у Харкові. Близько 100 учасниць, прихопивши із собою інструменти, прогулялися центральними вулицями міста

З любителями екологічного транспорту спілкувалася кореспондент «5 каналу» Оксана Нечепоренко.

За темою

>
У костюмах та з флешмобом: як у Харкові відзначили 13-й велодень

На велопарад дизайнер Ольга Волянська прийшла з маракасами — музичним шумовим інструментом. У вільний час дівчина захоплюється латиноамериканськими танцями. Та справжнє її захоплення — двоколісний.

«Я без нього не можу. Я не люблю громадський транспорт. І взагалі я подорожую на велосипеді. Ми їздили до Кіпру, в Крим, по Україні. Нещодавно були в Поліссі. Там три дні по 100 км – полями, лісами, пісками», — захоплено розповідає учасниця велопараду Ольга Волянська.

Жіночий велопарад відбувається у Харкові вже всьоме. Щоб їздити на двоколісному, не обов’язково носити спортивний одяг, упевнені організатори. Тож кожного року велопрогулянка має свій дрес-код. Цього разу — музичний. Адже цими вихідними у місті на більш ніж 30 локаціях виступатимуть різноманітні гурти та виконавці.

Окрім того, мета велопараду — продемонструвати, що двоколісний є зручним міським транспортом. Тому й маршрут завдовжки в майже три кілометри проклали центральними вулицями Харкова.

Серед учасників і чоловіки, які вирішили підтримати жінок – за компанію. На фініші велосипедистів очікують різноманітні конкурси та розваги. Потому деякі з учасників планують послухати музику просто неба.

Оксана Нечепоренко, В’ячеслав Кузьменко, Харків, «5 канал»

Дивіться також фотогалерею: 

Дівчата велошикують і шокують: українські модниці влаштували марафон центром Києва – відео

А поделиться?